Zarówno pleśń, jak i grzyb na silikonie może być oznaką, że łazienka została nieodpowiednio wykonana. Z tego właśnie względu, poza oczyszczeniem powierzchni, należy zastosować właściwą ochronę przeciwwilgociową. Do usunięcia pleśni i nagromadzonego brudu warto zastosować specjalistyczne środki czyszczące. Takie nabyć można choćby w sklepach z ceramiką łazienkową. Większość z preparatów wytwarzana jest na bazie chloru, dzięki czemu w skuteczny sposób zwalczyć można także grzyby. Ponieważ sam silikon jest trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne, można nałożyć na niego odrobinę nabytego środka i przed spłukaniem odczekać kilka minut. W ten sposób efekt będzie jeszcze bardziej wyraźny.

Trudno wyobrazić sobie sprawnie działającą łazienkę bez odpowiednich baterii łazienkowych. Utrzymanie ich w czystości nie jest problemem, niemniej warto pamiętać o zastosowaniu właściwych środków czyszczących. W przeciwnym przypadku produkt może zostać uszkodzony. Specjaliści zalecają czyszczenie baterii łazienkowych regularnie co kilka dni. W ten sposób z łatwością będzie można usunąć z niego nagromadzone zabrudzenia oraz osad. W przypadku, gdy bateria nie była czyszczona przez dłuższy czas, warto skorzystać z preparatów zalecanych przez producenta. To mocniejsze środki, które jednak nie powodują zarysowania powierzchni czyszczonego produktu.

Na rynku znaleźć można mnóstwo specjalistycznych preparatów, które pozwolą na oczyszczenie płytek ceramicznych, gresowych czy też innych. Takie nie tylko doskonale czyszczą, ale również pielęgnują powierzchnię. Poza właściwymi preparatami warto też zaopatrzyć się w specjalny mop lub ścierki, za pomocą których będzie można oczyścić powierzchnię. Dla uzyskania jeszcze lepszego efektu zaleca się wytarcie płytek do sucha.

Utrzymanie wanny emaliowanej w czystości nie jest problemem, pod warunkiem jednak, że czyszczona jest ona regularnie. W tym celu najlepiej zaopatrzyć się w specjalne środki czyszczące, których receptury powstają w firmach producentów ceramiki sanitarnej. W ten sposób można być pewnym, że nabyte płyny, mleczka czy też żele świetnie usuną wszelkie zanieczyszczenia, nagromadzony osad i jednocześnie nie uszkodzą czyszczonej powierzchni. Odpowiednie środki do czyszczenia i konserwacji wanien emaliowanych zakupić można w sklepach zajmujących się dystrybucją urządzeń sanitarnych.

Jesteśmy firmą, która dba o swoich klientów. Pracujemy zgodnie z wytyczonymi standardami, które pozwalają nam na stwierdzenie, że jesteśmy solidnymi i rzetelnymi kontrahentami. Przestrzegamy również technologii remontowo-budowlanych i korzystamy tylko z materiałów najwyższej jakości.

Dzięki temu wszystkim klientom dajemy 3-letnią gwarancję poza malowaniem wnętrz, które objęte jest 12-to miesięczną gwarancją.

Jesteś zadowolony z naszych usług? Poleć nas swoim znajomym!