Nasza firma oferuje wykonanie domowych instalacji wodno-kanalizacyjnych różnego rodzaju. Naszym klientom proponujemy między innymi takie instalacje, jak:

  • hydrauliczne,
  • wodno-kanalizacyjne,
  • centralnego ogrzewania.

Dodatkowo jesteśmy w stanie zaoferować modernizację, jak i serwisowanie istniejących już instalacji. Zapewniamy, że na każdym etapie prowadzonych prac czerpiemy ze swojego doświadczenia, dzięki czemu wszystkie prace wykonujemy nie tylko w terminie, ale również w pełni profesjonalny sposób.

Oferowane przez nas usługi, w zależności od indywidualnych potrzeb naszego klienta, wykonujemy w następujących systemach:

  • plastiku (pp, pp-r lub pp stabi – system zgrzewany),
  • pex-al-pex (rury 5-cio warstwowe, system prasowany),
  • miedzi (cu).

Wykonując instalację posługujemy się materiałami od renomowanych producentów. W ten sposób zapewnić możemy najlepsze wykonanie, które służyć będzie przez lata. Jako specjaliści oferujemy również wykonanie instalacji za pomocą tradycyjnych metod, jak i przy użyciu zaawansowanych technologii.

Jesteśmy firmą, która dba o swoich klientów. Pracujemy zgodnie z wytyczonymi standardami, które pozwalają nam na stwierdzenie, że jesteśmy solidnymi i rzetelnymi kontrahentami. Przestrzegamy również technologii remontowo-budowlanych i korzystamy tylko z materiałów najwyższej jakości.

Dzięki temu wszystkim klientom dajemy 3-letnią gwarancję poza malowaniem wnętrz, które objęte jest 12-to miesięczną gwarancją.

Jesteś zadowolony z naszych usług? Poleć nas swoim znajomym!