Nasza firma działa na rynku od 2001 roku. Zaczynaliśmy skromnie – od remontów łazienek. Od tamtego czasu podnieśliśmy swoje kwalifikacje, zebraliśmy doświadczenia i budujemy swoją markę w szeroko rozumianej branży budowlanej. Klientom oferujemy odświeżanie, remontowanie, jak i projektowanie wnętrz zarówno mieszkalnych, jak i usługowych. Naszym niewątpliwym atutem jest fakt, iż wnikliwie obserwujemy pojawiające się nowe trendy w zakresie urządzania wnętrz i nawet najbardziej wymagającym klientom jesteśmy w stanie zaproponować nietypowe, ciekawe rozwiązania.

Działalność naszej firmy ogranicza się głównie do rynku wielkopolskiego. Tu mieszkamy, pracujemy i tworzymy. Remontujemy i odnawiamy pomieszczenia nie tylko zgodnie z koncepcją klienta, ale również z pełnym oddaniem, precyzją i rzetelnością. Nie pozwalamy sobie na zaniedbania. Aby efekt końcowy był zgodny z oczekiwaniami zleceniodawcy, stosujemy jedynie materiały najwyższej jakości. Te w połączeniu z fachowym montażem dają trwały i estetyczny efekt.

Pytania? Na te zawsze chętnie odpowiadamy! Klientom, którzy nie mają doświadczenia służymy swoją wiedzą i radą. Pomagamy w zakupie niezbędnych produktów, odciążamy również z kwestii transportu nabytych materiałów. Wierzymy, że tylko kompleksowe usługi oraz partnerstwo oparte na ponadczasowych wartościach buduje sukces. Zapraszamy do owocnej współpracy wszystkich zainteresowanych.

Jesteśmy firmą, która dba o swoich klientów. Pracujemy zgodnie z wytyczonymi standardami, które pozwalają nam na stwierdzenie, że jesteśmy solidnymi i rzetelnymi kontrahentami. Przestrzegamy również technologii remontowo-budowlanych i korzystamy tylko z materiałów najwyższej jakości.

Dzięki temu wszystkim klientom dajemy 3-letnią gwarancję poza malowaniem wnętrz, które objęte jest 12-to miesięczną gwarancją.

Jesteś zadowolony z naszych usług? Poleć nas swoim znajomym!