Czy można wyobrazić sobie dom bez okien lub drzwi? My nie potrafimy! I dlatego oferujemy kompleksowe usługi w tym zakresie. Na terenie Poznania dostarczymy i zamontujemy:

  • okna i drzwi z drewna lub PCV,
  • rolety, bramy, moskitiery i parapety.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Naszą wizytówką jest rzetelność połączona z wiedzą i doświadczeniem. Montażem okien i drzwi zajmujemy się praktycznie od początku naszej działalności na rynku remontowo-budowlanym. Przez kilkanaście lat mieliśmy okazję współpracować z różnymi producentami stolarki okiennej i drzwiowej. Wiemy, że na rynku są setki, jeżeli nie tysiące modeli.

A prawidłowy montaż? Czy warto ryzykować zniszczeniem dopiero co zakupionego wyposażenia? Właśnie z tego względu oferujemy swoje usługi. Wśród klientów, z którymi współpracowaliśmy znajdują się zarówno ci indywidualni, jak i firmy, instytucje publiczne, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe. Mieliśmy również przyjemność współpracować z kontrahentami zagranicznymi.

Wszystko to sprawia, że nasza firma jest idealnym kandydatem, któremu powierzyć można takie prace. Nasz profesjonalizm pozwala nam zagwarantować usługi najwyższej jakości.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego pomiaru oraz wyceny. W momencie podpisania stosownej umowy, to nasza firma przyjmuje na siebie odpowiedzialność za złożenie właściwego zamówienia na wybrane elementy stolarki okiennej lub drzwiowej. Pomagamy również w doborze kolorów lub profilów.
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.

Jesteśmy firmą, która dba o swoich klientów. Pracujemy zgodnie z wytyczonymi standardami, które pozwalają nam na stwierdzenie, że jesteśmy solidnymi i rzetelnymi kontrahentami. Przestrzegamy również technologii remontowo-budowlanych i korzystamy tylko z materiałów najwyższej jakości.

Dzięki temu wszystkim klientom dajemy 3-letnią gwarancję poza malowaniem wnętrz, które objęte jest 12-to miesięczną gwarancją.

Jesteś zadowolony z naszych usług? Poleć nas swoim znajomym!